fbpx

Domkinadmorski klimat, wygoda, spokój

Oferujemy do wynajmu 9 parterowych domków letniskowych o powierzchni 33m2, w których komfortowo może przebywać 5-6 osób, a maksymalnie nawet 8 osób.

Cały teren jest ogrodzony i monitorowany całą dobę. Dodatkowo naszym gościom udostępniamy palenisko, przy którym można wieczorem przygotować grilla lub ognisko.

0sekund
pieszo

Ośrodekprzy plaży, bezpiecznie i rodzinnie

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy 2 place zabaw. Jeden, bardzo duży plac zabaw znajduje się przy domkach od nr 5 do nr 9 i poza piaskownicą.

Oferujemy dwie zjeżdżalnie dla maluchów, domki, huśtawki zwykłe i „bocianie gniazdo” oraz liny, drabinki i skałki wspinaczkowe. Całość ułożona jest na trawniku, co obniża ryzyko poważniejszych urazów. Drugi, mniejszy plac zabaw znajduje się za domkami od nr 1 do nr 4 i ma prawie 10 metrów długości, gdzie również są liny i siatki wspinaczkowe, zjeżdżalnia, domek oraz huśtawki, a także równoważnia. Ten plac zabaw został posadowiony w piaskownicy o wymiarach 4 x 15 metrów.

Naszym gościom udostępniamy również palenisko, przy którym może jednocześnie grillować nawet 16 osób. Palenisko położone jest w taki sposób, żeby grillowanie nie przeszkadzało innym gościom w domkach.

Na terenie ośrodka jest dostęp do Internetu bezprzewodowego za pomocą sieci WiFi oraz w każdym domku jest możliwość odbierania kilkunastu kanałów telewizyjnych.

Łóżeczka oraz krzesełka do karmienia dla niemowlaków udostępniamy nieodpłatnie w ramach zakwaterowania, przy czym ich ilość jest ograniczona, dlatego przed przyjazdem należy potwierdzić, czy będą one dostępne.

0minuty
pieszo
i jesteś na plaży :)

pieszo
i jesteś na plaży 🙂

Bałtyk

Cudowna plażai strzeżone kąpielisko w morzu

Miejsce jest wyjątkowe, bo słońce zachodzi centralnie nad naszym wejściem na plażę.

Plaża jest w części strzeżona.

Wejście do morza w dużej części jest płytkie i dzieci mogą bezpiecznie bawić się w wodzie. Na plaży jest spokojnie i każdy znajdzie komfortowe miejsce na wypoczynek.

Przy wejściu na plażę znajduje się bar, gdzie możemy zjeść domowe obiady, desery oraz ugasić pragnienie.

0sekund
pieszo
i jesteś na plaży :)

i jesteś na szlaku rowerowym

Trasa rowerowa R10Nadmorski Szlak Hanzeatycki, EuroVelo 10

Pomorskie trasy rowerowe to gratka dla pasjonatów jazdy pośród zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Trasa w pobliżu naszego ośrodka jest wyjątkowo wysoko oceniania, ze względu na bliskość miejsca, gdzie jezioro łączy się z morzem (cel wielu wycieczek rowerowych). 

Czyste i bogate w jod powietrze i malownicze widoki to jednak niejedyne walory wyruszenia w popularną nadmorską R10, czyli trasę rowerową wzdłuż Bałtyku

0minut
pieszo
i jesteś na plaży :)

pieszo ściężką przy morzu 
i jesteś w Darłówku

DarłówekNadmorski kurort pełen atrakcji

  • Plaża
  • Port
  • Rozsuwany most
  • Latarnia morska
  • Zamek Książat Pomorskich
  • Brama Kamienna
  • Nadmorski szlak rowerowy
  • Aquapark Balticlandia

Darłówek to nadmorska dzielnica Darłowa, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta Darłowo czeka na ciebie przez cały rok.

W Darłówku warto zobaczyć widok z Latarni Morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, przeprawić się unikalnym rozsuwanym mostem.

Jest tu też mnóstwo restauracji, kawiarni i punktów usługowych czynnych przez cały tydzień.